Wyślij wiadomość
Dom

Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Fabryka KDL ma doskonały sprzęt produkcyjny i doskonałą technologię produkcji oraz wdraża standardowe zarządzanie.Nasza fabryka inwestuje dużo pieniędzy w badania i rozwój nowych produktów oraz co roku kupuje doskonały sprzęt produkcyjny.

 

Produkowane przez nas siatki druciane sprzedawane są na terenie całego kraju i znajdują szerokie zastosowanie w projektach budowlanych.

 

Produkty KDL' znalazły szerokie zastosowanie w projektach.Został on wykorzystany, a rynek dobrze zareagował, odzwierciedlając zasady i politykę ochrony środowiska, oszczędności energii i bezpiecznej produkcji.

Stał się solidnym dostawcą zorientowanym na produkcję, o znacznej uczciwości w Chinach i jest mile widziany przez klientów w całym kraju.

 

Wszyscy pracownicy KDL Wire Mesh wiedzą, że jakość to życie przedsiębiorstwa, a obsługa to rozwój przedsiębiorstwa.Zawsze przestrzegają rynkowej koncepcji wdzięczności dla klientów, badań i rozwoju, innowacji i uważnej obsługi.Nieustannie poprawiając jakość produktów, wyszkolili również wielu doskonałych profesjonalistów.Nasza produkcja odbywa się w uporządkowany sposób, aby zapewnić klientom lepsze usługi.Nasza fabryka organizuje również krajowe usługi transportu ładunków dla klientów.Naszą zasadą jest „przetrwać dzięki jakości, rozwijać się dzięki reputacji”.Nasza fabryka chętnie używa jedwabiu jako swata i zaprzyjaźnia się przez Internet.

 

Witamy w Anping Kindelong Mesh Co., Ltd. Uwierz we własną wizję, a także w jakość naszych produktów.Wybierz Kindelong, aby towarzyszył Ci w drodze do sukcesu.

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

King De Long zaczynał od plecionej siatki drucianej ze stali nierdzewnej od 1986 roku

W 1986 roku pan Song założył firmę King De Long Wire Mesh od małego warsztatu, posiadającego tylko 5 krosien tkackich i 4 pracowników.Na początku głównymi produktami były różne plecione druty ze stali nierdzewnej.Po prawie 40 latach rozwoju mały warsztat urósł do rozmiarów dużego, silnego, nowoczesnego i wszechstronnego producenta.

 

  • Firma King De Long Wire Mesh powstała w 1986 roku
  • Obecnie w naszym warsztacie znajduje się ponad 200 zestawów krosien tkackich.
  • W naszej fabryce ponad 100 osób pracuje nad plecioną siatką drucianą.
  • W naszym magazynie znajduje się ponad 3000 rolek gotowych do wysyłki.
  • Nasza produkcja tkanych siatek była certyfikowana przez ISO.

W naszej fabryce znajduje się dział zajmujący się tłoczeniem, ścinaniem, spawaniem, wykrawaniem itp. W celu produkcji małych dysków, filtrów, filtrów siatkowych, koszy, cylindrów i ekranów zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.Jeśli masz na myśli konkretną specyfikację, skontaktuj się z nami w celu omówienia Twoich wymagań.

 

Niezależnie od tego, jakie produkty z siatki drucianej chcesz, gdyby były dostępne w magazynie, zostałyby zapakowane i dostarczone w ciągu 3-7 dni.Po prostu prześlij nam swoje szczegółowe wymagania, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w ciągu 8 godzin roboczych.

 

Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : KDL

Ilość pracowników : 200~300

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Certyfikaty